Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2004' Mercedes-Benz E 200

€5,200
2004' Mercedes-Benz E 200 photo #1
2004' Mercedes-Benz E 200 photo #2
2004' Mercedes-Benz E 200 photo #3
2004' Mercedes-Benz E 200 photo #4
2004' Mercedes-Benz E 200 photo #5
5 foto
Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 19 vjet
Kilometrazhi: 20000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Blu

Mercedes Benz E200 kompresor (super ekonomike)
-Model Elegance
-Benzine+Gaz-100% (Shenuar ne leje)
-Xhama te zinj me certifikate
-Letrat/Siguracion deri ne Janar 2024
- Automatike
-225.000 KM
-Navi i madh (USB,Touchscreen,Bluetooth,etj)
-Sensor parkimi para mbrapa origjinal te fabrikes
-Sendile me ngrohje
-Kondicioneri funksional ngrohje/ftohje
-Gomat 16' te reja
-Bateri e re
-Sherbimet e bera ne kohe
-Vaji dhe filtrat te ndrruar.
Per me teper shikojeni nga afer.
Cmimi i padiskutueshem 5200€

Support Ukraine