2006' Mercedes-Benz CLS 500 photo #1
2006' Mercedes-Benz CLS 500 photo #2
2006' Mercedes-Benz CLS 500 photo #3
2006' Mercedes-Benz CLS 500 photo #4
2006' Mercedes-Benz CLS 500 photo #5
2006' Mercedes-Benz CLS 500 photo #6
6 foto

2006' Mercedes-Benz CLS 500

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€7,000
Publikuar 31 Maj 2024ID: SagEdq

Information from the owner

Mosha: 18 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Automatike

Komente të shitësit rreth 2006' Mercedes-Benz CLS 500

Mercedes Benz CLS 500 V8 (w219)
Viti 2006
FULL OPTION (e bere me porosi me te gjitha opsionet te krijuara per kete model)
• Motorr 500 V8 (310 HP)
• Benzin-Gaz (Impiant gazi ZAVOLI Italian, i vendosur nga distrubutori zyrtar ne Shqiperi, i kontrolluar vazhdimisht, mirembajtur linja dhe sprucatoret e gazit)
- Kambio Automatike 7G Comfort/Sport/Manual
• Sistem suspensioneve Air Matic Me 3 Nivele
- Amortizatore Comfort dhe Sportiv
• Keyless Go
- Keyless Entry (makina hapet me celes ne xhep sapo ti afrohesh)
- 2 Celsa
• Start & Stop System
• Fenere Xenon - Bixenon Me Larje
• Sensore Parkimi Para & Mbrapa
• Interior Lekure Pana
• Sedilje Elektrike Me Ngrohje + Ftohje + Memorie 3
- Sedilje me masazh, fryrje shfryrje
- Sedilje dinamike (pershtaten me trupin kur je ne kthese per te ruajtur nivelin e drejtimit te shoferit)
• Timon Druri & Lekure me komanda
• Timon Me Levizje Elektrike
• Mercedes Navigation System
• Bagazhier i Integruar
Am/Fm/Cd/Aux/Dvd/Bluetooth
- Sistem audio Harman Kardon
- Sistem Distronic, autopilotim, percakton dhe ruan shpejtesine dhe distancen.
- Limitator shejtesie dhe paralajmerues aksidenti
• AC - Klima Bi-zonale Para Mbrapa
• Perde Elektrike Mrapa
• Baxho (Sunroof)
• Sensore Shiu
- Ambient light nga MB me komandim elektrik
• Tempomat ( Pilot Automatik)
• Pasqyra Antiverbuese & Palosje (pozicionim elektrik)
- Gomat Davanti 90%
- Dritat kthehen sipas drejtimit te timonit
- Gome rezerve & mjetet e emergjenses
Te Gjitha Sherbimet e Kryera, vaj dhe filtra te motorrit dhe kambios, kemb motorri dhe kambio te nderruara, bateri e re brenda garancis, jastiqet e ajrit te kontrolluar dhe te nderruar, brenda garancise + kompresiori i Airmatic i ri, cdo defekt i riparuar ne kohe.
Makina ne Gaz eshte shum ekonomike (edhe ne qytet).
E Gatshme Per Tu Kontrrolluar Tek Mekaniku Juai i Besuar
*Pranohet NDERRIM (me nderrim ka cmim tjeter)
Preferohet Golf 5 ose 6, Audi a3, Fiat Bravo
CMIMI: 7000 euro

Support Ukraine