Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2016' Mercedes-Benz CLS 350

€25,000
2016' Mercedes-Benz CLS 350 photo #1
2016' Mercedes-Benz CLS 350 photo #2
2016' Mercedes-Benz CLS 350 photo #3
2016' Mercedes-Benz CLS 350 photo #4
2016' Mercedes-Benz CLS 350 photo #5
2016' Mercedes-Benz CLS 350 photo #6
6 foto
I skaduar
3 muaj, 3 javë më parë
Mosha: 7 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Mercedes CLS 350 •FACELIFT•
•AMG Line•
Vit prodhimi :2016
Motorr 2987 Cm3 Nafte (pa taks lluksi)
Ngjyra Diamond Silver-Metallic
Kambio Automat 7-G
Fuqia motorrike 255 HP (PS)
4Matic
AMG Line Fabrike
Full intelligent Led
START/STOP
Hapje/Mbyllje me Gisht
Distronic plus
Line Assist
Trafic Sign Assist
PRE-SAFE Brake
Lane Keep. Assist
Blindspot
Kamer 360 Grade
Sendile me Ngrohje-Fryerje
Sendile elektrike + Memory
ECO System
Select Drive Comfort/Sport/Manual
Baxho me hapje
Timon me Dridhje-Levizje Elektrike
Komanda ne timon F1
Interior Led
Klimatronic AC Bizonale
Navigador GPS
CD player/Aux/Usb/Bluetooth Audio
Disqe 19’ AMG Origjinale
200.000 KM Origjinal
Cdo sherbim i bere tek Mercedes Benz ne Gjermani.
E sapo ardhur nga Gjermnia dhe me Dogane te paguar.
Cmimi:25.000€

Support Ukraine