Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2012' Mercedes-Benz CLS 350

€16,500
6 foto
Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Shitet Benz CLS LOOK BRABUS
Viti-2012
Motorri-350
Karburanti-benzin
Km-263200(orgjinale)
Kambio-Automat
Opsione shtes
Sedilje memorie /fryrje/cfryrje
Sedilje ngrofje/ftofje
Blind spot (Trekendsha pasqyr)
Sensor parkimi
Perde me buton
Ambiente light
Pasqyra me palosje
Klima me 4 zona
Amortizim me 2 pozicione(sport/comfrt)
Navi/usb/Bluetooth/
Sistem ECO (fiket ne trafik)
4 gomat e reja
Marmita Brabus orgjinale
Makina sapo ka ardh nga zvicra
Ne gjendje perfekte nga te gjitha anet
Me letra te paguara per 1 vite dhe me targ te zgjedhur !
Look Brabus orgjinale
cmimi-16500€

  • 069Tregoni telefonin
  • Durrës
  • 13 Janar 2023
Support Ukraine