2011' Mercedes-Benz CLS 350 photo #1
2011' Mercedes-Benz CLS 350 photo #2
2011' Mercedes-Benz CLS 350 photo #3
2011' Mercedes-Benz CLS 350 photo #4
2011' Mercedes-Benz CLS 350 photo #5
2011' Mercedes-Benz CLS 350 photo #6
6 foto

2011' Mercedes-Benz CLS 350

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€13,500
Publikuar 20 Qershor 2024ID: Ae8VQz

Information from the owner

Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 250000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Komente të shitësit rreth 2011' Mercedes-Benz CLS 350

Shitet ose ndrrohet me makin me te vogel + diferencen nga ana juaj
Makina esht e ardh nga gjermania🇩🇪 para 4 muajsh e doganuar dhe targuar me gjitha dokumetet prefekte per impiant gazi pasi edhe konsumi ne benzin nuk asht i lart mbahet edhe kshtu
Esht makin personale jo tregu jan bere te gjitha sherbimet te Mercedesi ne prizeren Makina esht full opsion
Navigator
•Sedilje Me Ngrohje/ Ftohje
•Sedilje me Memorie
•Marshe Timon F1
•Muzika Harman/ Kardon
•Interior Lighting Ambient 3 Multicolor
•Xhama Te Zi Para Mbrapa
•Blind Spot Assist
•Pasqyra Elektrike Blind
•Eco/ Sport/ Manual
•Speed Lim Assist
•Klima Zone 4
•Kamera Parking
•Sensor Parkimi Para Mbrapa
•Fener Xeno Adaptive Bi Xenon
•Fener Inteligient
•Disqe 19
•Frenat / Tamburet / me Ftohje
•TimonMe Dridhje
Tag…..
TAG

Support Ukraine