Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2007' Mercedes-Benz CLS 320

€7,200
6 foto
Mosha: 15 vjet
Kilometrazhi: 20000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Blu

Mercedes Benz CLS 320 Cdi (pa takse luksi) nafte i sapoardhur nga gjermania me dogane te paguar, 204 mij kilometra me liber servisi, 4 goma 100% te reja, sedile me ngrohje dhe ftohje + memorje, pasqyra ma palosje, perde elektrike, navi/dvd/cd + karikator me 6 cd, sensor parkimi, pilot automatik, 2 celsa me pult, gjendje perfekte, cmimi 7200 euro i negociushem.

  • 069Tregoni telefonin
  • Shkodër
  • 14 Nëntor 2022
Support Ukraine