Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2006' Mercedes-Benz CLS 320

€6,500
6 foto
Mosha: 17 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

6500€ MERCEDES BENZ Cls320 DIZEL(jo taks luksi).MAKINA ESHTE VITI 2007 DHE KA 245 KM ORIGJINALE.VESHJEN BRENDA DRU ME NUANCE ORIGJINALE TE FABRIKES .TIMON DRURI ME NXEMJE.MARSHA NE TIMON F1.XHAMAT TE ZINJ MBRAPA XHAMI PARA ME NUANC.ME NAVIGATOR TE MADH BAGAZHJER 6 CD.SENSOR PARKIMI ORIGJINAL MBRAPA.ME SENSOR SHIU TEK XHAMI.PASQYRA ME PALOSJE DHE ME XHAM ANTIVERBUES.DRITAT KSENON BIKSENON.TAPICERI BEZHE LEKUR SHUM E PASTER.PASQYRA ME XHAM ANTIVERBUES.DISQET DHE GOMA TE REJA 18 ORIGJINAL TE FABRIKES .LETRA PRERA der ne DHJETOR 2023
MAKINA KA DHE MUNDESI NDERRIMI POR KA CMIM TJET

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 9 Janar 2023
Support Ukraine