Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2005' Mercedes-Benz CLS 320

€6,200
6 foto
Mosha: 17 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Shitet Mercedes Benz
Cls 320 Cdi Pa Taks Lluksi
Gjendje Shum E Mir Motorike Dhe Xhenerike
Sherbime Te Sapo Bera
DvD,CD,CDC,Aux Klima Bi Zonale
Insagra Anel-Auto
Mundesi Nderrimi,me nderrim ka cmim tjeter

  • 069Tregoni telefonin
  • Fier
  • 3 Dhjetor 2022
Support Ukraine