2005' Mercedes-Benz CLS 320 photo #1
2005' Mercedes-Benz CLS 320 photo #2
2005' Mercedes-Benz CLS 320 photo #3
2005' Mercedes-Benz CLS 320 photo #4
2005' Mercedes-Benz CLS 320 photo #5
2005' Mercedes-Benz CLS 320 photo #6
6 foto

2005' Mercedes-Benz CLS 320

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€6,600
Publikuar 1 Korrik 2024ID: tCDJSh

Information from the owner

Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 19 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Komente të shitësit rreth 2005' Mercedes-Benz CLS 320

CLS 320 nafte pa taks lluksi eshte ne gjendje shum te mir motorrike dhe estetike .7G xhama mbrapa te zinj ne leje .eshte e 2005 me ( look 2009 ) .dokumentat per 1 vit.pak e perdorur ne shqiperi.€ 6600

Support Ukraine