Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2009' Mercedes-Benz CLS 280

€9,499
2009' Mercedes-Benz CLS 280 photo #1
2009' Mercedes-Benz CLS 280 photo #2
2009' Mercedes-Benz CLS 280 photo #3
2009' Mercedes-Benz CLS 280 photo #4
2009' Mercedes-Benz CLS 280 photo #5
2009' Mercedes-Benz CLS 280 photo #6
6 foto
I skaduar
3 muaj, 3 javë më parë
Mosha: 14 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Shitet Mercedes Cls ne gjendje perfekte. Makina eshte full extra per llojin e saj. E blere ne privat dhe te gjitha sherbimet ne mercedes benz ne Zvicer. Disponon faturat qe nga 0 km deri ne 227.000 te gjitha nga nje pronar. Disponon
- Perde elektrike
- Navigator te madh
- Timon druri
- Sedilje ngrohje + ftohje
- Fenere me levizje sipas timonit.
- Bluetoth
- Telefon
- 4 goma hankook te reja fare gjendje 100%
- Dvd
Makina eshte e gatshme per cdo lloj prove.

Support Ukraine