2015' Mercedes-Benz CLS 250 photo #1
2015' Mercedes-Benz CLS 250 photo #2
2015' Mercedes-Benz CLS 250 photo #3
2015' Mercedes-Benz CLS 250 photo #4
2015' Mercedes-Benz CLS 250 photo #5
2015' Mercedes-Benz CLS 250 photo #6
6 foto

2015' Mercedes-Benz CLS 250

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€17,800
Publikuar 28 Maj 2024ID: zO1GPi
  • Fier
  • 068Tregoni telefonin

Information from the owner

Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 9 vjet
Kilometrazhi: 160000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Komente të shitësit rreth 2015' Mercedes-Benz CLS 250

🔷️Mercedes Benz CLS250 Bluetec 4Matic
🔹️Viti:2015
🔹️Motorr:2.2 nafte
🔹️Km: 164 mij
🔹️Kambio:Automatic
🔹️Xhama elektrik
🔹️Pasqyra elektrike
🔹️Sedilet elektrike me memorie
🔹️Hapje mbyllje qendrore
🔹️Navigator,bluetooth,AUX
Makina eshte ne gjendje shume te mire, Motorrike dhe xhenerike
Cmimi;  17800€  i diskutushem

Support Ukraine