Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2015' Mercedes-Benz CLS 250

€20,500
2015' Mercedes-Benz CLS 250 photo #1
2015' Mercedes-Benz CLS 250 photo #2
2015' Mercedes-Benz CLS 250 photo #3
2015' Mercedes-Benz CLS 250 photo #4
2015' Mercedes-Benz CLS 250 photo #5
2015' Mercedes-Benz CLS 250 photo #6
6 foto
I skaduar
1 vit më parë
Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 8 vjet
Kilometrazhi: 160000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Mercedes Benz CLS250 Bluetec 4Matic
Viti:2015
Motorr:2.2 nafte
Km: 164 mij
Kambio:Automatic
Xhama elektrik
Pasqyra elektrike
Sedilet elektrike me memorie
Hapje mbyllje qendrore
Navigator,bluetooth,AUX
Makina eshte ne gjendje shume te mire, Motorrike dhe xhenerike
Cmimi;  20500€  i diskutushem

Support Ukraine