Shto te të preferuarat

2003' Mercedes-Benz CLK-Class

€4,700
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2003 Mercedes-Benz CLK-Class në Tiranë, Shqipëri
I skaduar
Zhvendosje: 2700 cc
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Blu

Mercedes Benz CLK-270 CDI Kamio Automatike - viti: dhjetor 2003 - Ngjyra blu perla - 148.000km te kaluara origjinale! Sedilje lekure - Pilot Automatik - Klima B-zone dixhitale - Navigator i madh - CD Player - TV - AUX - Pasqyra te paloseshme dhe kromatike - disqe alumini r16 Ne gjendje te shkelqyer motorrike xhenerike dhe vizuale! Targuar per here te pare ne shkurt 2019 Çmimi: 4700 euro i diskutueshem! Tel: +355676972840

Shiteni Makinën Tuaj