Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2000' Mercedes-Benz CLK 200

€2,700
6 foto
Mosha: 22 vjet
Kilometrazhi: 180000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Gri

Shitet Mercedes Benz Clk 200 kompressor me 192 kuaj fuqi nga fabrika origjinale pa nderhyrje.makina ka cdo sherbim te bere ne kohen e duhur dhe sapo jan ndruar kandelet dhe bombinat te markes me te mire Bosch si dhe ferotat para dhe mbrapa. Vaj Mercedes Benz 5W40, filter ajri Man. Xhama te zinj me certifikat.. Cdo gje i ka funksionale Baxha me dy pozicione,pasqyrat me palosje, Clima tronic,sedilje lekur bezh .Dvd usb mp3 SD Card.Makina ka 195.000 km. Impjanti gazit Stag.Gomat te 85% te 2020 dy te ngushta dy te gjera 225/4517 dhe 245/40/17

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 4 Shtator 2022
Support Ukraine