Shto te të preferuarat

2008' Mercedes-Benz CLC 200

€7,200
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2008 Mercedes-Benz CLC 200 në Tiranë, Shqipëri
I skaduar
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Kilometrazhi: 180000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Makina eshte ne gjendje shume te mire mekanike dhe xhenerike, asnjehere e goditur. CLC 200 CDI ,model teper i vecant. . Makina eshte marre ne Gjermani dhe eshte perdorur shume rrall pasi nuk eshte e vetmja makin ne familje. Ka 184.600 km Sherbimet te gjitha te bera. Vaji i motorrit i eshte nderruar gjithmon me vaji te porositur ne gjermani.
Xhama elektrik.
Klima tiptronic bizonale
Sedilje lekur/rrobe sportive.
Sediljet me ngrohje.
Komanda ne timon.
Pasqyrat me palosje.
Pasqyrat antiverbuese.
Fshirset e xhamit me sensor shiu.
Sensor parkim para dhe mbrapa.
Pilot automatik.
Disqet 17.
Gomat 80%.
Gomat dhe disqet e prasme me te gjera se perpara.
Gati per cdo kontroll ne servisin qe ju deshironi.

Shiteni Makinën Tuaj