Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2010' Mercedes-Benz CLC 160

€6,750
6 foto
Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 130000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Mercedes-Benz CLC 160 BlueEFFICIENCY SPORT COUPE,ardhur nga Zvicra
,Look AMG,ESP,ABS,Tempomat,Imobiliazer,Boardkomputer,Klima Automatike,Pilot Automatik,Sallloni Lëkur,Disqe Alumini,Pasqyra dhe xhama elektrike,shërbimet me libër te Mercedesi
,makina eshte ne gjendje Super motorrike xhenerike dhe estetike
,1 pronar jo duhanpires
,motorri 1.6 Benzin super ekonomik 4 litra per 100 km…

Support Ukraine