2015' Mercedes-Benz CLA 200 photo #1
2015' Mercedes-Benz CLA 200 photo #2
2015' Mercedes-Benz CLA 200 photo #3
2015' Mercedes-Benz CLA 200 photo #4
2015' Mercedes-Benz CLA 200 photo #5
2015' Mercedes-Benz CLA 200 photo #6
6 foto

2015' Mercedes-Benz CLA 200

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€16,500
Publikuar 6 Dhjetor 2023
Përditësuar 23 Maj 2024
ID: mW0sSG

Information from the owner

Mosha: 9 vjet
Kilometrazhi: 150000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Komente të shitësit rreth 2015' Mercedes-Benz CLA 200

SHITET↩️
ℹ️ GLA 200 CDI
ℹ️VITI 2015
ℹ️Forca motorike :2.2
ℹ️ 157.000 KM ( ORGJINALE 100% ME GARANCI )
ℹ️ 📂Opsione Shtese: ⁣
▪️Ekran i Madh⁣
▪️Navigator⁣
▪️Sensor Parkimi⁣ para mbrapa
▪️Kamera parkimi
▪️Kompjuter Bordi⁣
▪️Komanda ne Timon⁣
▪️Cruise Control⁣
▪️Tavan Panoramic
▪️Limitor Shpejtesie⁣
▪️Radio CD + Aux + Bluetooth⁣
▪️Pasqyrat Elektrike + Palosje LED⁣
▪️Klima me 2 Zona⁣
▪️Xhama te Zi⁣
▪️Drita inteligjente me LED dhe Stopa LED
ℹ️ MAKINA ESHTE E SAPOARDHUR ME DOGANE TE PAGUAR & E GATSHME PER CDO LLOJ PROVE TE MEKANIKU JUAJ I BESUAR
Çmimi:16500€ diskutushem

✅ @ermeliauto ( Instagram )
ERMELI AUTO ( Facebook )
www.ermeliauto.com

Support Ukraine