2014' Mercedes-Benz CLA 200 photo #1
2014' Mercedes-Benz CLA 200 photo #2
2014' Mercedes-Benz CLA 200 photo #3
2014' Mercedes-Benz CLA 200 photo #4
2014' Mercedes-Benz CLA 200 photo #5
2014' Mercedes-Benz CLA 200 photo #6
6 foto

2014' Mercedes-Benz CLA 200

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€15,800
Publikuar 2 Janar 2024
Përditësuar 4 Qershor 2024
ID: unhTZZ

Information from the owner

Mosha: 10 vjet
Kilometrazhi: 150000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Komente të shitësit rreth 2014' Mercedes-Benz CLA 200

SHITET
❌❌Nuk bejme nderrime❌❌
Marka 👉 Mercedes Benz
Modeli 👉 CLA 200
Viti 👉2014
Kambio 👉 Automat
Kilometra 👉 150.000 km

Cmimi👉15.800€ Diskutueshem
Opsionet shtese : 👇
Drive mode (sport,eco etj)✅
Dual Clima ✅
Sedile dhe timon me ngrohje ✅
Dritat inteligjente (kthehen sipas timonit)✅
Panorama ✅
Full Led lights & Bi Xenon✅
Lane keep assist✅
ETJ
E gatshme per kontroll te mekaniku juaj!!

Support Ukraine