2014' Mercedes-Benz CLA 200 photo #1
2014' Mercedes-Benz CLA 200 photo #2
2014' Mercedes-Benz CLA 200 photo #3
2014' Mercedes-Benz CLA 200 photo #4
2014' Mercedes-Benz CLA 200 photo #5
2014' Mercedes-Benz CLA 200 photo #6
6 foto

2014' Mercedes-Benz CLA 200

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€16,000
Publikuar 14 Maj 2024ID: cwoOS8

Information from the owner

Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 10 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Komente të shitësit rreth 2014' Mercedes-Benz CLA 200

🔱 Mercedes Benz Cla 🔱
🔹️Forca mottorrike 》 2.2
🔹️Lloji i kambjos 》 Automatike
🔹️Karburanti 》Nafte
🔹️Viti i prodhimit 》 2014
🔹️Cmimi 》16.000

🔹️Pershkrimi 》Mercedes Benz Cla220 Look 2020 sapo ardhur nga Gjermania, me dogane te paguar. Akgualisht ka 210.000 kilometra, sherbimet e bera dhe shume e paster estetikisht...
🧿

Support Ukraine