Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2009' Mercedes-Benz C 320

€8,500
6 foto
Mosha: 14 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

8500€
MERCEDES BENZ C320 DIZEL (jo taks luksi).MAKINA ESHTE 4-matic.MAKINA ESHTE VITI 2009 POR KA LUK AMG ORIGJINAL TE 2013 DHE KA 195
KM ORIGJINALE.VESHJEN BRENDA DRU ME NUANCE ORIGJINALE TE FABRIKES .TIMON ME NXEMJE.MARSHA NE TIMON F1.XHAMAT TE ZINJ MBRAPA XHAMI PARA ME NUANC.ME NAVIGATOR CD BAGAZHJER 6 CD .ME REDOTO AUTOMATIKE DHE ME 4POZICIONE SIPAS TERRENIT MAKINA E PERZGJEDH AUTOMATIKISHT.SERDILE ME NGROHJE.ME SENSOR SHIU TEK XHAMI.PASQYRA ME PALOSJE DHE ME XHAM ANTIVERBUES.DRITAT KSENON.PASQYRA ME XHAM ANTIVERBUES.DISQET DHE GOMA TE REJA 18AMG ORIGJINAL TE FABRIKES .TE GJITHA LETRAT E PAGUARA DER NE DHJETOR 2023
MAKINA KA DHE MUNDESI NDERRIMI POR KA CMIM TJET—-VIBER—WHATSSAP
MAKINA ESHT NE LEZHE

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 7 Janar 2023
Support Ukraine