Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2014' Mercedes-Benz C 300 3.5 amg 4matic

€10,000Disk.
2014' Mercedes-Benz C 300 3.5 amg 4matic photo #1
2014' Mercedes-Benz C 300 3.5 amg 4matic photo #2
2014' Mercedes-Benz C 300 3.5 amg 4matic photo #3
2014' Mercedes-Benz C 300 3.5 amg 4matic photo #4
2014' Mercedes-Benz C 300 3.5 amg 4matic photo #5
5 foto
Trupi: Makinë sportive - 4 dyer, 5 vende
Kushtet: Mirë
Pronarët e mëparshëm: 3
Mosha: 9 vjet
Kilometrazhi: 280000 km
Energji: 400 kf
Zhvendosje: 3498 cc
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike, 6 marsha
Ngjyra e jashtme: E zezë metalik
Klasa e emetimit: Euro 5
I brendshëm: Ajër i Kondicionuar, Dritare me Kontroll Elektrik, Pasqyrë me Kontroll Elektrik, Siguresa Automatike Dyersh, Timon Hidraulik, Kambje Qëndrore, Kontroll Automatik i Shpejtësisë, Kontroll i Dyfishtë Klimaterik, Sedile me Nxehtësi, Sedile me Freskuese, Sedile me Kontroll Elektrik, Ajër i Kondicionuar nga prapa, Dritare me Rrëshqitje të Prapme, Timon Pjerrësie, Pedal i Rregullueshëm
I jashtëm: Dritarja e tapicerisë, Tapiceri e Çmontueshme, Goma premium, Boshti aerodinamikës, Goma me porosi, Drita mjegulle, Kontrolli Dinamik
Sigurie: Kundërbllokim Frenimi, Airbag-u i Shoferit, Airbag-u i Pasagjerit, Sensorët Rezervë, Airbag-ët e pasëm, Airbag-ët anësor, Pasqyrat me Sinjal, Kontrolli i Tërheqjes
Elektronikë: Bluetooth, Radio AM/FM, Lexuesi i DVD-ve, Ndërruesi i CD-ve, Kasetofoni me CD, Bluetooth, Sistem Lundrimi, Ndihmesë Parkimi, Kamera Rezervë, Aparaturë Automatike, Qendra e Informacionit, Porta për IPod, Porta për MP3, Vëndi Memories, Paneli Rimorkimit, Stereo/Kasetë

3.5 benzine (motorr cgi i cls)
Look c63
Disk 18
Konsumi i testuar eshte 10l/100km ne trafikun e tiranes dhe ne autosdrade se bashku(80% qytet, 20% autostrade)
6.2l/100km autostrade
13.2l/100km qytet
Makina eshte shume e shpejte 0-100km/h ne 4.9s.
Marmita me zhurme dhe me buton qe fik dhe ndeze zhurmen.
Baxho.
E testuar 400 hp.
Timoni me qepjen e amg.
Filtrat dhe vaji te nderruara.
Trasmisioni ne gjendje perfekte.
Ndizet dhe fiket ne semafor.
Eco dhe super sport mode.

  • 069Tregoni telefonin
  • Mateo Gjini
  • Tiranë
  • 17 Tetor 2023
Support Ukraine