2013' Mercedes-Benz C 300 photo #1
2013' Mercedes-Benz C 300 photo #2
2013' Mercedes-Benz C 300 photo #3
2013' Mercedes-Benz C 300 photo #4
2013' Mercedes-Benz C 300 photo #5
2013' Mercedes-Benz C 300 photo #6
6 foto

2013' Mercedes-Benz C 300

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€10,550
Publikuar 2 Qershor 2024ID: UbuY0w

Information from the owner

Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Komente të shitësit rreth 2013' Mercedes-Benz C 300

Mercedes-Benz Classi C
Viti 2012
Kilometra te pershkruara qe nga fabrika 221.600
Motorri 3.0 231hp
Ngjyra Gri E Erret
Style AMG brenda dhe jashte
Baxha Xhami
Fener dhe Stopa LED
Goma Te Reja +AMG Wheels
Sallon Lekure Ngjyre te Zeze
Sedilje Elektrike Me ngrohje dhe memorie
Kroskot me rimeso druri
Navigator
Radio Cd Player Bluetooth Aux
Timon multifunksional
Pilot Automatik
Limitator Shpejtesie
Cruise Control
Sensor Parkimi
Kamera Parkimi
Pasqyra me palosje dhe me ngrohje
Opsione te tjera e mund t shikohen nga afer
Makina e targuar mund ta merni per kontrroll ku te deshironi
Targuar
Cmimi 10550€

Support Ukraine