Sinjalizoni këtë reklamë!
Shto te të preferuarat

2012' Mercedes-Benz C 300

€11,900
  • 2012 Mercedes-Benz C 300 në Tiranë, Shqipëri
  • 2012 Mercedes-Benz C 300 në Tiranë, Shqipëri - 2
  • 2012 Mercedes-Benz C 300 në Tiranë, Shqipëri - 3
  • 2012 Mercedes-Benz C 300 në Tiranë, Shqipëri - 4
  • 2012 Mercedes-Benz C 300 në Tiranë, Shqipëri - 5
  • 2012 Mercedes-Benz C 300 në Tiranë, Shqipëri - 6
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Mercedes-Benz C300 4Matic LOOK AMG/// (origjinal nga fabrika ) , Viti Prodhimit , buton START , hapje mbyllje me gisht , sallon lekure , sedilje elektrike me komando tek dyert + ngrohje , drrita kseno bi kseno , disqe alumini ,, ekran t madh , navigator , cd player , sensor dritash , sensor parkimi , kamer parkimi , klima bizonale , tavan xhami , timon me ngrohje , me te gjitha sherbimet e bera ne kohe , ne gjendje perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike..Makina sapo ka ardhur nga Kanadaja Cmimi –11.900€ I Diskutueshem ose nderrohet
Viber—WhatsAp— Facebook—Erjon Auto Instagram--ErjonAuto

  • 068Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 16 Nëntor 2021