Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2012' Mercedes-Benz C 300

€10,899
6 foto
Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Mercedes-Benz Classi C (Nuk Nderrohet)
Viti 2012
Kilometra te pershkruara qe nga fabrika 221.600
Motorri 3.0 231hp
Ngjyra Gri E Erret
Style AMG brenda dhe jashte
Baxha Xhami
Fener dhe Stopa LED
Goma Te Reja +AMG Wheels
Sallon Lekure Ngjyre te Zeze
Sedilje Elektrike Me ngrohje dhe memorie
Kroskot me rimeso druri
Navigator
Radio Cd Player Bluetooth Aux
Timon multifunksional
Pilot Automatik
Limitator Shpejtesie
Cruise Control
Sensor Parkimi
Kamera Parkimi
Pasqyra me palosje dhe me ngrohje
Opsione te tjera e mund t shikohen nga afer
Makina e targuar mund ta merni per kontrroll ku te deshironi
Targuar per here te pare ne mars 2022

  • 067Tregoni telefonin
  • Durrës
  • 29 Janar 2023
Support Ukraine