Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2012' Mercedes-Benz C 300

€10,300
2012' Mercedes-Benz C 300 photo #1
2012' Mercedes-Benz C 300 photo #2
2012' Mercedes-Benz C 300 photo #3
2012' Mercedes-Benz C 300 photo #4
2012' Mercedes-Benz C 300 photo #5
2012' Mercedes-Benz C 300 photo #6
6 foto
Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 180000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Shitet OKAZION 2012 Mercedes-Benz
C300 4 Matic
AMG styling packet
Viti 2012
Motorri 2998cc pa takse luksi, behet 100% me gaz
Full Option
Kambio Automatike 7G TRONIC
Me 188795 km ORIGJINALE! Me te dreite kontrolli te mekaniku juai i besuar
Sendilje me ngrohje dhe me memorje Pilot automatik (Tempomat)
Disqe 17'me sensor
Amortizator Sportiv
NAVI i madh
Tavan me hapie elektrike
Stopa me pika led
Aux,cd,tel, Bluetooth, esp Klima Dixhitale Bi-zonale
Sistem muzike HARMAN/KARDON
Kamer mbrapa
Interiori Lekure
Sensor Shiu-Drite.
Goma te reia
Mbyllje gendrore
Xhama te zinj para dhe mbrapa
Auto Hold- makina qendron pa levizur ne marsh (D, N dhe R)pa patur nevoje te mbash frenat shkelur
Makina eshte me gjendje Perfekte nuk ka nevoi per asnje lloj Sherbimi.Me dogane te paguar Gati per targimin e ri

10.300 Euro (i diskutueshem)
Durres

  • 069Tregoni telefonin
  • Durrës
  • 11 Mars 2023
Support Ukraine