2012' Mercedes-Benz C 300 photo #1
2012' Mercedes-Benz C 300 photo #2
2012' Mercedes-Benz C 300 photo #3
2012' Mercedes-Benz C 300 photo #4
2012' Mercedes-Benz C 300 photo #5
2012' Mercedes-Benz C 300 photo #6
6 foto

2012' Mercedes-Benz C 300

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€10,200
Publikuar 15 Qershor 2024ID: oeiSzf

Information from the owner

Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 120000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Komente të shitësit rreth 2012' Mercedes-Benz C 300


•AMG styling packet
•Viti 2012
•Motorri 2998cc pa takse luksi,behet 100% me gaz
•Kambjo Automatike
•Me 125,500 km ORIGJINALE! Me te drejte kontrolli.
•Sendilje me ngrohje dhe me memorje
•Pilot automatik (Tempomat)
•Disqe 17’me sensor
•Stopa me pika led
•Aux,cd,tel, Bluetooth,esp
•Klima Dixhitale
•Sistem muzike HARMAN/KARDON
•Interiori Lekure
•Sensor Shiu-Drite.⁣
•Mbyllje qendrore
•Xhama te zinj para dhe mbrapa
•Auto Hold- makina qendron pa levizur ne marsh (D, N dhe R) pa patur nevoje te mbash frenat shkelur

📂Makina eshte me gjendje Perfekte dhe nuk ka nevoj per asnje lloj Sherbimi.Me dogane te paguar Gati per targimin e ri.


💶 10.200€(i diskutueshem)

📍Durres

Support Ukraine