Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2012' Mercedes-Benz C 300

€10,700
6 foto
Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 170000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Shitet/Nderrohet
Mercedes Benz C300 AMG
Viti 2012.
Motorr 300 V6
Kambio Automat 7G
Facelift Look AMG.
Euro 5.
Lane Assist (Njeh vijat e bardha dhe mban -korsine)
4Matic 4 rrota aktive
DRL ( Day Running Lights ) .
Stopa LED.
Pasayra Dallendyshe.
Disqe Alumini R17 AMG Original me goma te -reja me vler 1300€.
Xhama Te Zinj.
Sensor parkimi original
Interior Lekure Zez 100%.
Sedilie Me Ngrohie+Memorie Me Levizie -Elektrike
Baxho.
Timon Lekure Multifunksional.
Timon Me Levizie Elektrike
Mercedes Navigation System
Audio System HARMAN KARDON.
Am/Fm/Cd/MP3/Aux/Dvd/MemmoryCard -Bagazhier
6Cd.
Ac Klima Bi-Zonale.
Sensor Shiu.
Tempomat ( Pilot Automatik)
Makina Eshte E Sapo Ardhur
Dogana paguar
Cmimi 10700€
Mundsi Nderrimi
Me nderrim cmim tjeter flm

  • 068Tregoni telefonin
  • Durrës
  • 16 Janar 2023
Support Ukraine