Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2012' Mercedes-Benz C 300

€9,750
2012' Mercedes-Benz C 300 photo #1
2012' Mercedes-Benz C 300 photo #2
2012' Mercedes-Benz C 300 photo #3
2012' Mercedes-Benz C 300 photo #4
2012' Mercedes-Benz C 300 photo #5
5 foto
Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

‼️MERCEDEZ-BENZ C300 ///AMG ‼️ 4 Matic
* AMG styling packet
* Viti 2012
* Motorri 2998cc pa take luksi, behet 100% me gaz
* Full Option
* Kambio Automatike 7G TRONIC
* Me 245 km ORIGJINALE! Me te drejte kontrolli. Te mekaniku juaj i besuar
* Sendilje me ngrohje dhe me memorje
* Disge AMG 18'me sensor (vlere 1500euro)
* Amortizator Sportiv
* Tavan me hapje elektrike
* Stopa me pika led
* Aux, cd, tel, Bluetooth, esp
* Klima Dixhitale Bi-zonale
* Sistem muzike HARMAN/KARDON
* Goma te reja Continental
* Auto Hold- makina qendron pa levizur ne marsh (D, N dhe R) pa patur nevoje te mbash frenat shkelur
* [Makina eshte me gjendie Perfekte dhe nuk ka nevoj per asnje lloj Sherbimi.Sapotarguar
Nr tel whats app

  • 069Tregoni telefonin
  • Durrës
  • 13 Prill 2023
Support Ukraine