2012' Mercedes-Benz C 300 photo #1
2012' Mercedes-Benz C 300 photo #2
2012' Mercedes-Benz C 300 photo #3
2012' Mercedes-Benz C 300 photo #4
2012' Mercedes-Benz C 300 photo #5
2012' Mercedes-Benz C 300 photo #6
6 foto

2012' Mercedes-Benz C 300

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€9,600
Publikuar 14 Mars 2024ID: UrglGX

Information from the owner

Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Komente të shitësit rreth 2012' Mercedes-Benz C 300

AMG styling packet
•Viti 2012
•Motorri 2998cc pa takse luksi,behet 100% me gaz
•4-matic
•Kambjo Automatike
•Me 235.000 km ORIGJINALE! Me te drejte kontrolli.
•Sendilje me ngrohje dhe me memorje
•Pilot automatik (Tempomat)
•Disqe 17’me sensor
•Baxha xhami
•Timon //AMG
•Bagazhier me 6CD
•Stopa me pika led
•Aux,cd,tel, Bluetooth,esp
•Klima Dixhitale
•Sistem muzike HARMAN/KARDON
•Interiori Lekure
•Sensor Shiu-Drite
•Mbyllje qendrore
•Xhama te zinj per 5 vite
•Goma 90% te reja
Makina eshte me gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike, mund ta coni te mekaniku juaj i besuar.Me dogane te paguar Gati per targimin e ri.
cmimi 9600 euro i diskutueshem

Support Ukraine