2012' Mercedes-Benz C 300 photo #1
2012' Mercedes-Benz C 300 photo #2
2012' Mercedes-Benz C 300 photo #3
2012' Mercedes-Benz C 300 photo #4
2012' Mercedes-Benz C 300 photo #5
2012' Mercedes-Benz C 300 photo #6
6 foto

2012' Mercedes-Benz C 300

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€10,800
Publikuar 15 Mars 2024ID: KFDNKt

Information from the owner

Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 160000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Komente të shitësit rreth 2012' Mercedes-Benz C 300

SHITET OKAZION 2012 Mercedes Benz C300 4Matic Full Options

•AMG Styling Package
•Viti 2012
•Kambio Automatike
•4 matic
•Me 169,835km ORIGJINALE! Me te drejte kontrolli.
•Keyless-Go
•Blind spot assist (trekendesha ne pasqyre)
•Lane keep assist (njeh vijat e bardha te korsise)
•Kamer parkimi
•Fener Bi-Xenon me LED
•Tavan xhami
•Pilot automatik (Tempomat)
•Disqe AMG te gjera mbrapa
•Amortizator Sportiv⁣
•Aux,cd,tel, Bluetooth,Esp
•Klima Dixhitale Bi-zonale⁣
•Sistem audio Harman/Kardon
•Interiori Lekure
•Sensor Shiu-Drite
•Sendilje me memorje dhe ngrohje
•Mbyllje qendrore
•Xhamat e zinj

📂Makina eshte me gjendje Perfekte me te gjitha sherbimet e bera dhe nuk ka nevoj per asnje lloj Sherbimi.
Tel & WhatsApp

10.800€ (i diskutueshem)
Durres

Support Ukraine