Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2012' Mercedes-Benz C 300

€11,000
2012' Mercedes-Benz C 300 photo #1
2012' Mercedes-Benz C 300 photo #2
2012' Mercedes-Benz C 300 photo #3
2012' Mercedes-Benz C 300 photo #4
2012' Mercedes-Benz C 300 photo #5
2012' Mercedes-Benz C 300 photo #6
6 foto
Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

c 300 amg 4 matic full optional viti 2012
km 230 mij origjinale me garanci Makina eshte e sapoardhur, eshte ne gendje shume te mire vizuale dhe mekanike, sherbimet e bera gati per targa (pa takse luksi).
gomat 90%
sedilje lekure me ngrohje, navigator i madh, baxho, xhama te zinj, muzika Harman Kardon, autoHold system, xhama elektrike, sensore shiu, pilot automatik, usb, memory card, aux, bluetooth, clima
11000€ diskutushem

  • 068Tregoni telefonin
  • Durrës
  • 31 Tetor 2023
Support Ukraine