2012' Mercedes-Benz C 300 photo #1
2012' Mercedes-Benz C 300 photo #2
2012' Mercedes-Benz C 300 photo #3
2012' Mercedes-Benz C 300 photo #4
2012' Mercedes-Benz C 300 photo #5
2012' Mercedes-Benz C 300 photo #6
6 foto

2012' Mercedes-Benz C 300

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€9,500
Publikuar 26 Maj 2024ID: FegyvI
  • Fier
  • 069Tregoni telefonin

Information from the owner

Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 20000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Komente të shitësit rreth 2012' Mercedes-Benz C 300

Motorr 3.0 Benzine 2996cc pa taks lluksi 100% i pershtatshem per impjant gazi duke filluar nga 650 euro.
Kambio automatike 7G
210000 kilometra.
Viti 2012 facelift
Ngjyra e bardhe alpine
Look AMG origjinal fabrike.
Sistem drejtimi 4x4 4MATIC
Amortizator SPORT te fabrikes.
Disqe origjinal AMG dy te ngushte dy te gjere mbrapa.
Goma pothuajse te reja 4 stinet viti 2022.
Kamera parkimi
Auto Hold
Timoni AMG
Pedale AMG
Salloni meshin e zeze shume i paster, tapiceri e zeze.
Sedilje me ngrohje.
Baxha xhami me hapje totale
Makina eshte ne gjendje te perkyer motorrike, xhenerike dhe estetike. Makina eshte mbajtur ne garazh dhe cdo sherbim i eshte ber ne kohe.
Sherbimi i fundit vaj, filtra, tamburo, ferrota i sapo bere
Xhama te zinj mbrapa me leje per 5 vite.
Taksa siguracion te sapopaguara per nje vit, kolaudimi per 2 vite.
Makine personale jo tregtar.
CMIMI: 9500 euro i diskutueshem

Support Ukraine