Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2012' Mercedes-Benz C 300

€12,000
6 foto
Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 250000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Automatike

Shitet OKAZION 2012 Mercedes-Benz C300 4 Matic

•C63 AMG body kit
•Viti 2012
•Motorri 2998cc pa takse luksi, 100% me gaz
•Full Option⁣
•Kambjo Automatike 7G⁣ TRONIC
•Me 280,000 km ORIGJINALE!
•Sendilje me ngrohje
•Sendilje elektrike
•Pilot automatik (Tempomat)
•Disqe 18’ te C63 AMG
•Tavan me hapje elektrike
•Stopa matrix led
•Aux, Cd, DVD, Tel, Bluetooth, Navi
•Klima Dixhitale Bi-zonale⁣
•Sistem muzike HARMAN/KARDON
•Pasqyra Elektrike
•Interiori Lekure
•Sensor Shiu-Drite.⁣
•Mbyllje qendrore
•Xhama te zinj mbrapa te shenuara ne leje
•Auto Hold- makina qendron pa levizur ne marsh (D, N dhe R) pa patur nevoje te mbash frenat shkelur
•Taksa Siguracion deri ne Nentor 2023
•Kolaudimi deri ne Nentor 2024
•Vaj filtra te sapo bera
Makina eshte ne gjendje perfekte si xhenerike dhe vizuale.

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 30 Janar 2023
Support Ukraine