Shto te të preferuarat

2012' Mercedes-Benz C 300

€8,900
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2012 Mercedes-Benz C 300 në Tiranë, Shqipëri
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Mercedes-Benz-C-Class 300 Nafte 4 Matic ! Kambio automatik ne super gjendje motorike dhe xhenerike nuk ka nevoje per asgje! Look Amg ,Mjetit i eshte bere full servis (Vaj motori, vaj kambio,ferota, pasqyra , 4 goma te reja Continental,te gjitha ne Itali) Filter Euro 5 shume e paster,sensore parkimi origjinale para mbrapa sediljet bezhe e erret lekure.Super komode Makina eshte perfekte nga te gjitha. Shitet okazion me cmim te diskutueshem pasi eshte pa dogane,,, edhe pak dite deri sa makina te ndodhet ne Shqiperi!E gatshme per cdo lloj prove !

  • 068Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 16 Gusht 2020