Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2011' Mercedes-Benz C 300

€7,700
3 foto
Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 15000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Makina eshte ne gjendje perfekte. E ardhur nga Amerika. E targuar dhe me leje per xhamat e zi.te gjitha sherbimet e bera tek mercedes . Letrat e sapo prera .Kilometrat origjinale me garanci. Pa aksident te meparshem dhe shitet nga person fizik dhe( jo tregtar).vetem 1 mije km te bera ne shqiperi . Shitet per arsye mosperdorimi.

  • 067Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 30 Korrik 2022
Support Ukraine