Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2011' Mercedes-Benz C 300

€8,500
5 foto
Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Shitet ose nderrohet
Mercedez-Benz W204 C300 4MATIC.
Viti prodhimit 2011, 223,000 km me garanci.
Motor 3.0 Benzine 228 HP, pa taks luksi.
Kambio automatike 7G.
Opsionet: Baxho, sedilje elektrike + ngrohje sediljesh, head up display, memory seat, pilot automatik, timon me levizje elektrike.
Estetikisht e mirembajtur, sherbime te kryera: vaj filtra motori, vaj filtra kambio, bateri e re, ferrota para dhe mbrapa.
Dogane e paguar gati per targa.
Shitet 8500€ ose nderrohet me makine me vlere me te vogel + diferencen nga ana juaj.

  • 068Tregoni telefonin
  • Durrës
  • 11 Janar 2023
Support Ukraine