2011' Mercedes-Benz C 300 photo #1
2011' Mercedes-Benz C 300 photo #2
2011' Mercedes-Benz C 300 photo #3
2011' Mercedes-Benz C 300 photo #4
2011' Mercedes-Benz C 300 photo #5
2011' Mercedes-Benz C 300 photo #6
6 foto

2011' Mercedes-Benz C 300

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€7,000
Publikuar 13 Mars 2024ID: KQAMUJ

Information from the owner

Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 250000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Komente të shitësit rreth 2011' Mercedes-Benz C 300

🇨🇦Mercedes-Benz C300 4-MATIC 2011, AMG LINE FABRIKE. E sapoardhur nga Canada Me 268 mij kilometra origjinale.Me doganë të paguar. Motorr 2997cc benzinë, bëhet 100% me gaz.. Makina disponon: Kambio automatike 7G, Klima Automat,Pilot Automatic,Navigator Radio CD/MP3 AUX/ BLUETOOTH, Baxha Xhami, Sendilje elektrike, Sendile me ngrohje, Disqe 17 + gomat ne gjendje perfekte, Fenerët Intelligent BI-Xenon Led, lëvizin sipas timoni, Pasqyra me palosje,Etj... E gatshme per cdo lloj prove dhe kontrolli nga ana juaj.

Support Ukraine