2010' Mercedes-Benz C 300 photo #1
2010' Mercedes-Benz C 300 photo #2
2010' Mercedes-Benz C 300 photo #3
2010' Mercedes-Benz C 300 photo #4
2010' Mercedes-Benz C 300 photo #5
5 foto

2010' Mercedes-Benz C 300

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€6,900
Publikuar 29 Qershor 2024ID: Gu2wtU

Information from the owner

Mosha: 14 vjet
Kilometrazhi: 130000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Komente të shitësit rreth 2010' Mercedes-Benz C 300

✅ Mercedes Benz C300 4 matic
✅Viti:2010
✅Lenda djegese Benzin
✅Look Amg
✅139.000 milje (me garanci)
✅Sendile me ngrofje
✅Baxho xhami
✅Drita kseno
✅Fener me lupa
✅Fener inteligjent (levizin sipas kthesave)
✅Abs/Esp/Cd/Aux.
✅Pilot automatik
✅Xhami i pare me nuance
✅Disqe dhe goma ne gjendje shumë mire
Vetem telefonata serioze

NDERROHET ME MAKINA BENZ AUDI VOLKSWAGEN, TE JENE NAFTE OSE ME GAZ, TE JETE AUTOMATIKE. MUND TE JETE PORTOBAGAZH OSE E THJESHTE. PLUS MINUS DIFERENCEN

Support Ukraine