Shto te të preferuarat

2009' Mercedes-Benz C 300

€9,350
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2009 Mercedes-Benz C 300 në Tiranë, Shqipëri
I skaduar
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

☎️. 0694250044. Okazion . Shitet. Mercedez Benz C 300 4 Matic Benzine Luk AMG Viti 2009....Pa Taks Lluksi 2996 Cc Mundsi Inpjanti Gazi 100% ..189.000 km Origjinale .....Me Garanci 100% Drejt Kontrolli Ku te Deshironi .Mjeti Permban Shum Opsjone Si . AMG Luk Jasht + Brenda Origjinal Fabrike. Klima Tronik Bi Zona .Sistem Navigacjoni .Ngjyr e Gri Metalizato Super e Paster .Sensor Dritash + Fshirsesh + Gomash .Xhama Pasqyra Elektrike .Sedilje me Ngrohje . Tapiceri Lekure Ngjyr Pana + Tavan i Zi . Komanda Ne Timon. Ksenon Bi Ksenon + Led Mbrapa. Baxha Xhami Panoramike . Marmita AMG me Zhurme .Makina eshte Si e Re Dhe Ska Nevoj Per Asgje e Sapo Inportuar Nga Jasht Dhe E Sapo Cdoganuar Me Dogan (1350€) Vlere . Cmimi 9350 € Me Ndrrim Ka Cmim Tjeter . ☎️0694250044

Shiteni Makinën Tuaj