Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2009' Mercedes-Benz C 300

€8,700
2009' Mercedes-Benz C 300 photo #1
2009' Mercedes-Benz C 300 photo #2
2009' Mercedes-Benz C 300 photo #3
2009' Mercedes-Benz C 300 photo #4
2009' Mercedes-Benz C 300 photo #5
2009' Mercedes-Benz C 300 photo #6
6 foto
I skaduar
1 vit më parë
Mosha: 14 vjet
Kilometrazhi: 150000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Shitet Mercedes Benz C300 Automat
Benzin Gaz
Impianti Gazit I sapo Monduar me Garanci 3 Vjet
Viti 2009
I Sapo Ardhur Vetem Me Dogan
Gjendje Shum E Mir Motorike Dhe Xhenerike
Sherbime Te Bera
Mundesi Nderrimi
Cmimi i Diskutushem

Support Ukraine