Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2009' Mercedes-Benz C 300

€7,700
2009' Mercedes-Benz C 300 photo #1
2009' Mercedes-Benz C 300 photo #2
2009' Mercedes-Benz C 300 photo #3
2009' Mercedes-Benz C 300 photo #4
2009' Mercedes-Benz C 300 photo #5
2009' Mercedes-Benz C 300 photo #6
6 foto
Mosha: 14 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Shitet OKAZION 2009 Mercedes-Benz C300

•AMG styling packet
•Viti 2009
•Motorri 2998cc pa takse luksi,behet 100% me gaz
•Full Option⁣
•Navi madh
•Kambjo Automatike 7G⁣ TRONIC
•Me 142,912 mls ORIGJINALE!
229,994 km
Me te drejte kontrolli te mekaniku juaj i besuar
•Sendilje me ngrohje dhe me memorje
•Pilot automatik (Tempomat)
•Impjant muzike HARMAN/KARDON
•Disqe 17’me sensor,Goma te reja
•Amortizator Sportiv⁣
•Tavan me hapje elektrike
•Aux,cd,tel, Bluetooth,esp
•Klima Dixhitale
•Interiori Lekure
•Sensor Shiu-Drite.⁣
•Mbyllje qendrore
•Xhama te zinj para dhe mbrapa

Makina eshte me gjendje Perfekte dhe nuk ka nevoj per asnje lloj Sherbimi. Me dogane te paguar Gati per targimin e ri.

Tel & WhatsApp

7,700€ (i diskutueshem)

Durres

  • 069Tregoni telefonin
  • Durrës
  • 24 Prill 2023
Support Ukraine