Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2008' Mercedes-Benz C 300

€7,500
6 foto
Mosha: 15 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Mercedes Benz C300
Sapoardhur me letra te paguara per 1 vit
C300 Benzin Automatik 225000 km
Full option: Panorama , Ekran te madhe me hapje, Muzika HARMAN CARDON, Perde elektrike , Sedile me ngrohje, Drita Xeno ,Fenera me larje, Disqe R18 AMG , Pasqyra me palosje...
Makina eshte e paster, dhe ne gjendje shume te mire
Cmimi i diskutushem

Support Ukraine