Sinjalizoni këtë reklamë!Rate this!Shto te të preferuarat

2012' Mercedes-Benz C 250

€11,300
6 foto
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Makina para 1 jave ka ardhur ne shqiperi dhe eshte ne gjendje super te mire,me targa dhe taksa per 1 vit.

  • 069Tregoni telefonin
  • TiranĂ«
  • 9 Maj 2022