Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2011' Mercedes-Benz C 250

€7,900
2011' Mercedes-Benz C 250 photo #1
2011' Mercedes-Benz C 250 photo #2
2011' Mercedes-Benz C 250 photo #3
2011' Mercedes-Benz C 250 photo #4
2011' Mercedes-Benz C 250 photo #5
2011' Mercedes-Benz C 250 photo #6
6 foto
Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 160000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

❌❌ Shitet ❌❌
⚜️MERCEDES-BENZ ⚜️
🔺MODELI: AVANGARDE , AMG LOOK FABRIKE
🔺MOTORI C250 V6 205KF BENZINE(behet me gaz 100%)
🔺 MODEL AMERIKAN
🔺 4MATIC
🔺VITI: FUND 2011
🔺KILOMETRA: 191.000 ORIGJINALE me te drejt kontrolli te mercedesi
🔺KAMBIO: AUTOMATIKE 7G , C/S/M
🔺 RADIO CD/MP3/AUX/BLUETUTH
🔺SERDILJE ELEKTRIKE ME NGROHJE
🔺 FENER XENO BI XENO ORIGJINALE
🔺 PILOT AUTOMATIK
🔺 PASQYRA ME PALOSJE
🔺 NGJYRA E ZEZE SHUME E BUKUR DHE E PASTER
🔺 XHAMA TE ZiNJE
🔺 DISQET 17 ORIGJINAL ME GOMA TE REJA
🔺 E SAPO ARDHUR USA , ME
🔺DOGANE TE PAGUAR
🔺MAKINA ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE 🔺MOTORRIKE DHE XHENERIKE TE
🔺GJITHA SHERBIMET E BERA
💰7900 € CMIMI I DISKUTUESHEM
❌ (JO NDERRIME)❌

📍SHKODER,ALBANIA

  • 069Tregoni telefonin
  • Shkodër
  • 13 Tetor 2023
Support Ukraine