Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2009' Mercedes-Benz C 230

€7,600
2009' Mercedes-Benz C 230 photo #1
2009' Mercedes-Benz C 230 photo #2
2009' Mercedes-Benz C 230 photo #3
2009' Mercedes-Benz C 230 photo #4
2009' Mercedes-Benz C 230 photo #5
2009' Mercedes-Benz C 230 photo #6
6 foto
Mosha: 14 vjet
Kilometrazhi: 160000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Shitet
MERCEDES-BENZ
MODELI: AVANGARDE , AMG LOOK FABRIKE
MOTORI C230 4matic V6 BENZINE(behet me gaz 100%)
MODEL AMERIKAN 204 KUAJ FUQI
4MATIC
VITI: FUND 2009
KILOMETRA: 168.000 ORIGJINALE me te drejt Kontrolli te mercedesi
KAMBIO: AUTOMATIKE 7G , C/S/M
RADIO CD/MP3/AUX/BLUETUTH
SERDILJE ELEKTRIKE ME NGROHJE
PILOT AUTOMATIK
PASQYRA ME PALOSJE
NGJYRA GRIH SHUME E BUKUR DHE E PASTER
XHAMA TE ZiNJE
DISQET 17 ORIGJINAL ME GOMA TE REJA
E SAPO ARDHUR USA , ME
DOGANE TE PAGUAR
MAKINA ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE MOTORRIKE DHE XHENERIKE TE
GJITHA SHERBIMET E BERA
7600 € CMIMI I DISKUTUESHEM
(JO NDERRIME)

SHKODER,ALBANIA

Support Ukraine