Sinjalizoni këtë reklamë!Rate this!Shto te të preferuarat

2007' Mercedes-Benz C 230

€6,000
2 foto
Trupi: Makinë sportive
Kilometrazhi: 20000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Blu

Shitet mercedes Benz C230 v6 motori m272 benzine gaz me impiant lovato vlere 1100 euro. Makina eshte full option ne prerjen e saj, look amg, sedilje me ngrohje, timon tresh me komanda sportive, disqe 17" kaprolli, xhamat e zinj nga fabrika, DVD navi i madh me bagazhier, sensor parkimi, baxho xhami... taksat kolaudimi dhe siguracioni deri ne nentor 2022. Cdo sherbim i bere ne kohe nga ana motorike xhenerike kambio makina eshte ne gjendje fantastike. Cmimi 6.000 euro.

  • 068Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 2 Prill 2022
Support Ukraine