2017' Mercedes-Benz C 220 photo #1
2017' Mercedes-Benz C 220 photo #2
2017' Mercedes-Benz C 220 photo #3
2017' Mercedes-Benz C 220 photo #4
2017' Mercedes-Benz C 220 photo #5
2017' Mercedes-Benz C 220 photo #6
6 foto

2017' Mercedes-Benz C 220

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€17,000
Publikuar 9 Korrik 2024ID: nBnukf

Information from the owner

Mosha: 7 vjet
Kilometrazhi: 180000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Komente të shitësit rreth 2017' Mercedes-Benz C 220

Forca Motorrike:2.2d
Kilometrat:190.000Km(Te Certifikuara)
Karburanti: Nafte
Kambjo: Automatike
- Targa: Dogane e paguar(Gati Per Targim)
Lista e opsioneve:
Ndezje me Buton Start-Stop
Motori Start-Stop (Fiket ne Semafor)
Sallon Lekure
4 Goma te reja
Sendilje Elektrike
Sendilje me Ngrohje
Sensor Parkimi, Kamer
Marshet Timon F1
Komanda ne Timon
Baxho
Distronic
Dhe shum opsjone te tjera
Makina eshte ne gjendie perfekte, e gatshme per cdo lloi prove.

Support Ukraine