2017' Mercedes-Benz C 220 photo #1
2017' Mercedes-Benz C 220 photo #2
2017' Mercedes-Benz C 220 photo #3
2017' Mercedes-Benz C 220 photo #4
2017' Mercedes-Benz C 220 photo #5
2017' Mercedes-Benz C 220 photo #6
6 foto

2017' Mercedes-Benz C 220

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€22,000
Publikuar 29 Qershor 2024ID: FTqsKM
  • Fier
  • 068Tregoni telefonin

Information from the owner

Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 7 vjet
Kilometrazhi: 160000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Komente të shitësit rreth 2017' Mercedes-Benz C 220

✔️Mercedes benz
✔️C220
✔️viti 2017
✔️Motorr :2145 CC
✔️kamio Automatike +F1 marsha ne timon
✔️klima tronic ,
✔️pasqyrat me palosje
✔️160 mij kilometra
✔️sensor parkimi para mbrapa
✔️fenerat bixeno
✔️Navigatore ,aux,Bluetooth
✔️pilot Automatik
✔️ Makina eshte ne gjendje shume te mire, Motorrike dhe xhenerike
✔️ Cmimi 22000€ i diskutushem

Support Ukraine