Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2017' Mercedes-Benz C 220

€24,500
6 foto
Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 6 vjet
Kilometrazhi: 160000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

✔️Mercedes benz
✔️C220
✔️viti 2017
✔️Motorr :2145 CC
✔️kamio Automatike +F1 marsha ne timon
✔️klima tronic ,
✔️pasqyrat me palosje
✔️160 mij kilometra
✔️sensor parkimi para mbrapa
✔️fenerat bixeno
✔️Navigatore ,aux,Bluetooth
✔️pilot Automatik
✔️ Makina eshte ne gjendje shume te mire, Motorrike dhe xhenerike
✔️ Cmimi 24500€ i diskutushem

  • 068Tregoni telefonin
  • Fier
  • 16 Mars 2023
Support Ukraine