2015' Mercedes-Benz C 220 photo #1
2015' Mercedes-Benz C 220 photo #2
2015' Mercedes-Benz C 220 photo #3
2015' Mercedes-Benz C 220 photo #4
2015' Mercedes-Benz C 220 photo #5
2015' Mercedes-Benz C 220 photo #6
6 foto

2015' Mercedes-Benz C 220

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€13,799
Publikuar 1 Qershor 2024ID: tKlbXd

Information from the owner

Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Mosha: 9 vjet
Kilometrazhi: 250000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Komente të shitësit rreth 2015' Mercedes-Benz C 220

Pershendetje ,kame ne shitje makinen time te cilen e kame importuar vete nga Gjermania , makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike , nga ana vizuale pa ndrrushk dhe pa gervishje , makina eshte e Importuar nga Gjermania me letra te paguara per nje vite dhe kolaudime per dy vjet ! KILOMETRAT ORIGJINALE TE SHOQERUARA ME LIBER SERVISI . Arsyje e shitjes sepse makina eshte zevendesuar me modelin me te ri GLC ,
Makina eshte full me opsione
Motorr 220 blutec
Kambio /Automatik 7shpejtesi
Sensor parkimi para/mbrapa
Kamera parkimi mbrapa
Disktronik distanc me mjetin para
Fener full led bi-xenon
Kompjuter bordi
Pilot automatik
Timon me sh fuksiine
Xhamat me butona
Xhamat e zi mbrapa
Bagazh buton
Abs esp srs eps element sigurie
Pa pire duhan🚭 dhe pa mbajtur Qene 🐕‍đŸŠș
Liber servisi
Euro 6 DPF
KROSKOT me rimeso karboni
Klima 3 zone me ekran
Ngrohese sendiljesh para
Ngrohese pasqyrash para
Sendilje me palosje te plote mbrapa
Tapiceri lekure dhe cope sh komode
Sendilje me komanda elektrike dje fryje
Disqe 17 premium me goma te mira
Ganxhe me buton
Per cdo pytje mirpres tel tuaj , faleminderit

Support Ukraine